IV ФЕСТИВАЛЬ
27 СЕРПНЯ – 2 ВЕРЕСНЯ
СОФІЯ КИЇВСЬКА
ВИСОКОГО МИСТЕЦТВА

Bouquet. Kyiv Stage 2021 -
це фестиваль про майбутнє.


Сьогодні тема Майбутнього викликає найбільшу невизначеність і тривогу, особливо після пережитого драматичного 2020 року.

Зараз складно опиратися на моделі минулого, тому що більшість з них вже не працює.
А теперішнє є настільки мінливим і непередбачуваним, що не дає нам точок опори.
Для себе ми склали формулу майбутнього: осмислення нашого минулого та усвідомлення теперішнього.

Фестиваль Bouquet Kyiv Stage 2021 – це написання картини майбутнього під назвою «Ми. Між минулим та майбутнім» - мовою мистецтва.

Саме мистецтво володіє даром відчувати майбутнє, бути його передвісником, передавати майбутнє через мистецькі форми.
Джерелом осмислення нашого минулого стане Софія Київська: знакове місце для нашої історії і нашої країни – і місце проведення фестивалю.

Ми будемо об'єднувати історію з сучасністю, різні жанри і стилі мистецтва, наповнювати сакральний музейний простір сучасним життям – ритмами, енергією, технологіями.

І таким чином створювати картину нашого майбутнього «Ми. Між минулим та майбутнім».
Тут і зараз, у дні фестивалю.
СПЕЦПРОЕКТИ / ПРЕМ'ЄРИ


Виставка «Катарсис» - це поєднання робіт галицького скульптора IIIV cт. Йоганна-Георгія Пінзеля, його учня Франциска Олендзького та робіт сучасного українського художника Олександра Животкова.
Це твори, розмежовані віками, але поєднані глибокою змістовною емоційністю, ілюструють
зв'язок часів, який розкривається перед глядачем у структурі катарсису.
Пропонуємо останнє роздивитися детальніше. Як взаємодія з мистецтвом допомагає переживати і виживати?
Про це — спеціальний виставковий проект Bouquet Kyiv Stage у партнерстві з Stedley Art Foundation.
ПРОГРАМА ВИСТАВКИ
УЧАСНИКИ ВИСТАВКИ

Музична програма цьогорічного фестивалю Bouquet Kyiv Stage вміщує 20 подій, кожна з яких більша – трішечки або ж набагато – за традиційний концерт.
Так склалося не через організаторську установку на кросдициплінарність, а завдяки відкритості самого простору Софії Київської до перетинів, поєднань і, зрештою, злиття. Тисячу років тому за часів будівництва Собору музика ще існувала як невідділена частина синкретичних явищ.
Сьогодні вона завдяки різноманітним, іноді найнесподіванішим типам синтезу знову повертається до свого блаженного дитинства. І дарує радість народження нового.
ПРОГРАМА МУЗИЧНОГО МАЙДАНЧИКУ
УЧАСНИКИ МУЗИЧНОГО МАЙДАНЧИКУ

Слоган цьогорічного фестивалю – «Ми. Між минулим і майбутнім». А між цими точками якраз і знаходиться теперішнє, об'якоритись в якому людині – тяжко. І навіть локдаун тут не страхує. Забігати вперед, лякаючись футуристичних візій, чи ж відбігати назад, тужливо згадуючи «кращі часи», виходить куди легше, ніж тримати продуктивний контакт із сьогочасним.
Здається, що саме неможливість повно проживати поточну мить є найбільшим неврозом нашого світу. І саме тут хоче розвернути свої інтелектуально-дискусійні позиції літературна програма Bouquet-у. Поговоривши про все оце крізь призму книг-які-народжуються-нині.

Позаяк література під грифом «тут і зараз» – це не про «реалізм», а про Реальне: про саму зчепку з реальністю, про помічну можливість двостороннього контакту і дифузії, що дає шанс краще й повніше зрозуміти себе, свої ліміти та перспективи.
А вписуєш себе в реальність – реалістичніше відчуваєш власну суть. Це однаково стосується як людей, так і книжок. Книжок, що пишуться буквально тут і зараз, якимось чином це «тут і зараз» намагаючись зсередини себе врахувати. Або ні. А втім, є й думка, що сьогодні – це те, що з нами завжди.

І саме тут та зараз, на літературній сцені фестивалю Bouquet Kyiv Stage, ми маємо про це поговорити.
ПРОГРАМА ЛІТЕРАТУРНОГО МАЙДАНЧИКУ
УЧАСНИКИ ЛІТЕРАТУРНОГО МАЙДАНЧИКУ

Кінофестиваль «Кінобукет- 2021» – показовий зріз того, що відбувається в українському кінематографі. Це певний репрезентативний стан сучасного вітчизняного кіно.
«Кінобукет» відбудеться у Національному заповіднику "Софія Київська" в рамках IV Фестивалю високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage вже вдруге.
Протягом п'яти днів любителі кіно зможуть подивитися найкращі українські короткометражні, документальні та анімаційні стрічки від відомих українських фестивалів та кінооб'єднань - максимально повну палітру українського кіно.
Програма кожного дня — це букет фільмів, сформований програмним директором фестивалю Володимиром Войтенком за безпосередньої участі оргкомітетів кінофестивалів та кінооб'єднань.
Перегляд такого об'ємного, різноманітного за формою та змістом, але «на одній хвилі» за сенсом та людськими цінностями «Кінобукету» допоможе усвідомити – у нас є своє українське кіно, яке відповідає сучасним запитам глядача!
ПРОГРАМА КІНОМАЙДАНЧИКУ

«Ми. Між минулим і майбутнім» – такою буде тема традиційних бесід під ясенем, на які запрошує Євгеній Уткін, співзасновник Bouquet Kyiv Stage.
Бесіди відбуватимуться щодня у саду «Софії Київської» під сторічним ясенем. До публічних розмов будуть запрошені люди, які в той чи інший спосіб змінюють наше життя.
«Сьогодні ми споживаємо забагато спецій, не відчуваючи при цьому смаку самої страви», – сказав торік Євгеній Уткін про ідею бесід. Запрошуємо вас і цього року відчути чистий смак живого і якісного спілкування.
ПРОГРАМА ДИСКУСІЙНОГО МАЙДАНЧИКУ
Нова іммерсивна вистава «Говорить Софія» від української режисерки Тамари Трунової - це вистава, що згодом трансформується у постійно діючу інтерактивну екскурсію Софією Київською для усіх бажаючих.
«Говорить Софія»– про приватне через призму минулого. Про відповідальність за власні сновидіння. Бо все, що тебе спіткатиме уві сні — образи, голоси, ситуації — твій минулий досвід. Бери відповідальність за те, що ти чуєш, бачиш, за все, чого торкаєшся — все це одного дня тобі насниться і дасть підказку — лише правильно розтлумач.
Крім всіх хвилюючих серце та розум дійств на Bouquet Kyiv Stage- 2021.
Запрошуємо!
Слухати минуле, дивитись чужі сни і знаходити своє.


ПРОГРАМА ТЕАТРАЛЬНОГО МАЙДАНЧИКУ
УЧАСНИКИ ТЕАТРАЛЬНОГО МАЙДАНЧИКУ

«Заручені з часом» - це музичний перформанс, що об'єднує показ колекції концептуального одягу дизайнера Федора Возіянова та музичний компонент від дуету Rulla Voita - артистів Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України.
«Кожному з нас, ще при народженні час дає обіцянку, яку ми ніколи не забудемо і яка ніколи не буде виконана. З віком наши відносини з часом міняються, але дитяча віра у вічність і неможливість смерті не хоче залишати нас на протязі всього життя.
Коллекція "Заручені з часом" це моя гарантовано невдала спроба зупинити час, бо навіть вмовити його, хоча б на декілька секунд йти у зворотному напрямку.
Чи зменшує прогнозована невдалість спроби мою впевненість у її необхідності? На щастя, поки що ні».

Федір Возіянов

Програма фешн майданчику
УЧАСНИКИ

Тема цьогорічного Bouquet Kyiv Stage «Ми. Між минулим та майбутнім » наскрізно проходить через усю дитячу складову фестивалю..
Мультидисциплінарна програма поєднує мистецькі напрямки: музику, візуальне мистецтво, літературу, кіно і театр. Зранку-раненько серед високих дерев та співу птахів малюків очікують веселощі, різноманітні забавки та цікаве малювання.
Цілий калейдоскоп майстер-класів, інтерактивних програм та активного спілкування закрутить, як дзига, дітей молодшого та середнього віку і підлітків.
ПРОГРАМА ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКУ
УЧАСНИКИ ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКУ
Фотозвіти
Відео